top of pageפתרונות לעסקים למשבר הקורונה

 

 האירועים האחרונים ובראשם התפרצות וירוס הקורונה, דורשים היערכות מיוחדת, ושינוי תפיסת ה-IT בארגון תוך הבנת ההשפעות העסקיות הנגזרות, מבחינת היבטים כלכליים ופיננסים וכן ניהול ושליטה בכל הסיכונים העתידיים.

המצב המאתגר היום מצריך מאיתנו להיות בחשיפה גבוהה יותר לפגיעה עסקית באמצעות פריצות אבטחת מידע, התחזות וסייבר, התמודדות עם ירידה בזמינות כוח האדם,  עבודה מהבית תוך כדי שמירת אבטחת מידע ועוד...

על כן חשוב לנו לתת התייחסות שתיתן מענה לשינויים המהירים שארגון צריך לעבור IT תוך הבנה חד משמעית שארגון צריך להמשיך לעבוד גם בימים אלה במינימום הוצאה כספית! לכן אנו נשמור על לקוחותינו עם מודל מסחרי פשוט וקל על בסיס "תשלום לפי צריכה" ללא התחייבות.

 

הפורטל שלנו הנקרא Ofek Cloud כולל בתוכו קשת של שירותים ופתרונות טכנולוגיים אשר ישמשו את הארגון במיוחד בימים אלה  ואף אולי באופן קבוע גם לאחר משבר הקורונה.

שירות OfekCloud Connect

פתרון קלאסי, פשוט וזול במודל של "תשלום לפי צריכה" ללא התחייבות, נותן מענה לארגונך ומאפשר לו להיות מחובר מרחוק בצורה מאובטחת ולשלוט בכל המערכות הקימות היום בארגון (כולל מערכות מסחר אלקטרוני).

השירות מיועד לעובדים שאין להם יכולת גישה לעבודה מאובטחת מרחוק, הפתרון יכול להיות קבוע  למשתמשים שרוצים להיות מחוברים גם מהבית  לכלל מערכות המחשוב במשרד. למעשה הכול מתנהל באמצעות פורטל ייעודי כאשר משתמש הקצה יעשה דרכו את התחברות לדוגמא:
 remote. Domain Name.com – חשוב לציין שהתחברות מאד קלה פשוטה ומאובטחת.

3CX מרכזיה בענן מרכזיה בטכנולוגיית 
הוא שירות מעולה הכולל נתב שיחות IVR , המאפשר לקיים שיחות וועידה מרובות משתתפים, ניהול הדרכות, שיתוף קבצים מרחוק למשל: ניתן להעביר הדרכות מרחוק להציג מצגות, לבצע צ'טים וכן לשתף קבצים בין כלל המשתתפים.

השירות כולל שיחות וידיאו באיכות HD ומערך ניהול והקלטות לכלל השיחות בארגון. האפליקציה נתמכת בכלל הסמארטפונים הנמצאים בשוק ניתן להוריד אפליקציה באיפון  ואנדרואיד. כך העסק ימשיך לקבל  טלפונים גם בימים טרופים אלו במודל מסחרי "שלם על פי צריכה".

שלוחת  Softphone על גבי  מחשב/סלולר
ישנה אפשרות להפוך את הטלפון הנייד של העובד או הבעלים כשלוחה מרוחקת במרכזייה של העסק. כך, הלקוחות יכולים ליצור קשר עם עובדי העסק, גם אם העובדים אינם נמצאים במשרד, שירות אשר חוסך ברכישת ציוד מותאם.

שרות לניהול קבצים בענן  File Server As A Service 
 שירות שיתוף הקבצים של אופק טכנולוגיות היא מערכת סנכרון קבצים מנוהלת ומשותפת המסייעת לחברות לספק למשתמשים שירות לניהול קבצים בענן. המערכת משפרת את הפרודוקטיביות של עבודה על הקבצים בארגון ואת השליטה על הקבצים הארגוניים בעזרת המערכת ניתן לאפשר גישה מרחוק לשירותי הקבצים מבלי לחשוף את הנתונים בצורה מסוכנת. הנתונים נשמרים באתר הלקוח לצורך שליטה מלאה על האבטחה ומסונכרנים באופן מאובטח לענן. המערכת אפליקטיבית כך שניתן לראות ולעבוד מהקבצים מכל מקום ומכל נייד תומך איפון ואנדרואיד. 

 

גיבוי והמשכיות עסקית
​פתרון קל ונוח לשימוש, מגן על המידע מפני תקלות, מחיקת מידע ומתקפת וירוס כופר המובילים לאובדן מידע. מדובר  בפתרון מהמובילים בעולם בעל יכולות גיבוי מקומי וענן יחד, תומך בכלל סוגי המערכות ומסדי נתונים וכן אפליקציות כגון Office 365  יכולת שחזור פריטים בודדים או סביבות מחשוב שלמות בעת אסון. השרות במודל עסקי פשוט ונמכר ע"פ נפח  במודל "שלם ע"פ צריכה"

 אבטחת מידע: 

  WEBTITAN CLOUD
 מאפשר שירות סייבר מבוסס ענן המאפשר לעסקים לחסום באופן אוטומטי אתרים זדוניים ברשת האינטרנט אליהם משתמשים מנסים לגלוש. המערכת כוללת בסיס נתונים של מיליוני אתרים זדוניים הנחסמים באופן אוטומטי ומתעדכנת בזמן אמת עם מעל ל- 100,000 אתרים זדוניים חדשים

המופיעים ברשת האינטרנט על בסיס יומי. שירות מוביל אשר מגן על מעל ל-500 מיליון משתמשים בכל העולם.

 

אנטי וירוס 
מהתקפות וירוס, רוגלת כופר וכדומה הולכים וגוברים בימים אלו לכן הארגון שלך צריך אנטי וירוס אשר יספק הגנה על המחשבים האישים ותחנות העבודה. מודל ענני מלא ועל בסיס "תשלום ע"פ צריכה".

שרותי מיקרוספט OFFICE 365 
​היום יותר מתמיד חשובה היכולות לניידות והמשכיות של כלל שרותי ה OFFICE. 

היכולת להתחבר לשרותיי הדואר הארגוני, ניהול קבצים וניהול פרויקטים מכל מקום ובכל זמן. חברת OfekCloud נותנת מענה לכלל השירותים המובלים עם יכולת הטמעה קלה וזריזה לארגון שלך לצד מתן שרות איכותי ומלא של 24/7 סביב השעון.

מערכת לניהול עובדים נוכחות ומשימות
 מקנה לארגון יכולת לנהל את המשאב היקר מכל והוא ההון האנושי של הארגון ההופך בימים אלו לקריטי ביותר. על כן יש לנו פתרון בעל יכולת החתמת נוכחות, ניהול משימות, דיווח שעות, ימי מחלה והכל באפליקציה ובזמן אמת, השירות ניתן במודל מסחרי *ללא התחייבות* פשוט ונוח על בסיס מספר משתמשים.

רוצים לשמוע עוד? מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו:
  rahav@ofekcloud.com | 050-7977000 

bottom of page