top of page
חיפוש

היתרונות של חומת אש בענן ציבורי

עודכן: 7 באוג׳ 2018

רוב החברות זקוקות לחומת אש כשכבה בסיסית של הגנה בעידן הדיגיטלי, אבל למה יש לשירות חומת אש בענן יתרון על פני חומות אש מסורתיות, בוא נגלה:


חומת אש מסורתית

בואו נתחיל עם היסודות ברמה קונספטואלית, חומת אש משמשת כסוג של מסנן בין המחשב שלך (או הרשת שלך) לבין האינטרנט. יש לך את הכוח לשנות את המסנן, כך שרק את התנועה אתה רוצה לעבור למעשה מקבל דרך. כל דבר שאינו עומד במפרטים שלך מסונן באופן אוטומטי, ולכן אינו יכול להגיע אל המחשב שלך.

חומות אש חשובות משום שהן מונעות תוכנות זדוניות ופריטי מידע לא רצויים אחרים מלהסתנן לרשת שלך. זה חשוב במיוחד בחברות גדולות, אחרת, אפילו חור אבטחה אחד יכול להיות מספיק כדי להפוך את הרשת פגיע.


חומות אש מסורתיות פועלות בדרך כלל באחת משלושת הדרכים הבאות:


סינון תעבורה - המידע נשלח דרך האינטרנט בחבילות קטנות המכונה "מנות". עם סינון מנות, חומת האש יש לקבוע כללים על מה סוגי מנות יכול לעבור, על פי בקשת המחשב ייזום. מנות מנותקות נמחקות.
שירותי פרוקסי - עם שירותי proxy, חומת האש מביאה נתונים ולא את המערכת המבקשת, המשמשת סוג של מתווך כדי לקבוע מהימנות של כל מנה.
פיקוח מבוקר - בדיקה ממלכתית היא סוג חדש של סינון המשווה חלקים מסוימים של מנות נתונים בודדות למסד נתונים של מידע מהימן. כל עוד ההשוואה מניבה התאמה סבירה, החבילה תועבר.

חומת אש כמו שירות

חומת אש כשירות מספקת הגנה דומה לחומת אש מסורתית, אך השירות מתארח בענן, כלומר הוא זמין בכל המיקומים וכמעט בכל מכשיר.במקום להתקיים כמכשיר, חומת האש קיימת כמחסום וירטואלי.


אמינות - ראשית, חומת אש בענן אמינה יותר. מכשירים פיזיים פגיעים למחזור החיים, והם יגדלו בסופו של דבר. עם הקצב של איומי האבטחה, זה אפילו יותר חשוב שחומת האש תהיה לגמרי מעודכנת בכל עת. השיורת מאפשר מתן קבוע, ללא צורך פיזית חל, וגם מאפשר עדכוני תוכנה לפי הצורך, כך המערכת שלך נשאר בעקביות מודרנית.
פשטות - אם אתה לא מכיר את ההיבטים הטכניים של חומות אש או רשתות WAN, רכישת ותחזוקת חומת אש כנראה נראית לך זרה. חומת אש כשירות עושה דברים הרבה יותר פשוט וקל להבין וליישם את הפתרון. אתה מנוי לשירות חומת אש באותו אופן שבו תוכל להירשם כמנוי ל- CRM או לספק אחסון בענן. פרוטוקולי ברירת המחדל הם כבר במקום, ואת ממשק המשתמש עושה את זה קל אפילו שאינם מומחים כדי להתאים אישית את המערכת לטעמם.
סמכות חיצונית - חומת אש כשירות גם דרך להאציל את הסמכות של תחזוקת חומת אש למומחה חיצוני. זה יתרון מסיבות רבות. ראשית, זה אומר שאתה לא צריך לשכור מישהו חדש להתמודד עם תחזוקת חומת האש של החברה שלך (או להקצות את העבודה למישהו שכבר עמוס בעבודה אחרת). שנית, זה אומר שאתה תהיה גישה לחלק העליון של מוחות במגזר חומת האש. שלישית, זה אומר אם יש אי פעם הפרה או תקרית, ספק השירות שלך יהיה אחראי על זה.
כיסוי מרחוק - חומת אש שכן הוא קיים בענן, הוא הרבה יותר מדרגית מאשר חומת אש מסורתית. ניתן לפרוס אותו למיקומים מרוחקים ללא כל הפרעות או חריגות מהפרוטוקולים הרצויים לך, ואתה יכול להיות סמוך ובטוח תקבל את אותה הגנה בכל אזור. זה אידיאלי עבור עסקים עם סניפים מרוחקים מיקומים או עובדים רבים שעובדים מהבית.
עלות תועלת - לבסוף, מאחר שהוא מסופק באופן מרכזי ומארח בענן, חומת אש הוא לעתים קרובות חסכונית יותר מאשר חומת אש מסורתית. ספקי בדרך כלל מציעים רמות שונות של הגנה וכיסוי, על פי הצרכים שלך, אבל כמעט כל החבילה הולך להיות זול יותר מאשר מנסה לנהל את הכל בעצמך.

בסך הכל, חומת אש כשירות בענן היא זולה יותר, יעילה יותר, וגמישה יותר מאשר חומות אש מסורתיות, והוא הבחירה המועילה עבור כל חברה מודאגת לגבי אבטחת הרשת. חומות אש אינן אמצעי הגנה מושלם; אתה עדיין צריך לחנך את העובדים שלך על שיטות עבודה מומלצות ב cybersecurity, ולשמור על היישומים האחרים שלך מעודכן, אבל עם חומת אש חזקה במקום, אתה תהיה הרבה פחות פגיע פריצות והפרות. כמו כן, אינך צריך להיות מומחה ברשתות ארגוניות או בטכנולוגיית חומת אש כדי לנצל את הפתרון, לכן שקול להירשם לשירות חומת אש בענן כדי לשמור על חיבורי הרשת שלך בצורה בטוחה.
Comentários


bottom of page