top of page
חיפוש

היתרונות של סינון Wi-Fi לעסקים

עודכן: 4 באוג׳ 2020

עסקים שאינם מצליחים לאבטח את רשתות ה- WiFi שלהם לוקחים סיכון עצום. במאמר זה אנו מסבירים מדוע אבטחה WiFi היא כל כך חשובה בכדי למזער את סיכוני האבטחה עבור עסקים.

מה הן התוצאות של אירוע אבטחת מידע?

לקוחות לעיתים קרובות מרגישים נאמנים למותג מסוים. החברה נותנת להם את מה שהם רוצים, המחירים סבירים, איכות המוצרים / השירותים טובים. אחד הגורמים החשובים ביותר המשפיעים על נאמנות הלקוחות הוא אמון המותג.


אם אמון המותג נאבד, זה יכול להיות קשה לזכות בלקוחות בחזרה. לקוחות אלה יכולים לעזוב לצמיתות. לקוחות אלה מדברים לאחר מכן עם חברים ועמיתים,  ולקוחות נוספים יכולים ללכת לאיבוד.

אחת הדרכים הקלה ביותר לאבד את האמון של הלקוחות הוא גניבת נתונים. שאל לקוחות למה הם אוהבים מותג מסוים, ו "החברה שומרת את הנתונים שלי בטוחים" לא יופיע ברשימת הסיבות, עם זאת, אם החברה חווה גניבת נתונים, הלקוחות יעזבו בהמוניהם.

בתעשיות מסוימות גניבת נתונים מובליה לשיעורי נטישת לקוחות גבוהה יותר מאשר תעשיות אחרות. ענפי הבריאות והביטוח אכן חווים אובדן של לקוחות, אך קורבנות הפרה קשורים לאותם ספקים.


ענפי הבנקאות והקמעונאות, לעומת זאת, רואים שיעורי נטישה גבוהים. יש בדרך כלל שפע של בחירה ולקוחות לחקור אפשרויות אחרות לאחר הפרה.

מחקר של 10,000 צרכנים על ידי Gemalto בנובמבר 2017 הראה 70% מהלקוחות יפסיקו לעשות עסקים עם חברה לאחר גניבת נתונים. האם העסק שלך יכול להתמודד עם אובדן לילה של 70% מהלקוחות שלך?

בנוסף, העלות של דו"ח גניבת נתונים חשפה את העלות הממוצעת של גבינת נתונים עלתה כעת ל 3.86 מיליון דולר. הפסד של 70% של לקוחות ו 3.86 מיליון דולר היא אסון עבור עסקים רבים. לכן אין זה מפתיע כי מחקר של רשות הסייבר בארה״ב ת מצא כי 60% מעסקי SMBs פשטו רגל בתוך 6 חודשים לאחר גניבת נתונים.


ההגנה רחבה היא חיונית

במחקר של Gemalto נמצא כי 62% מהצרכנים סברו כי חברה המחזיקה בנתונים שלהם אחראית על האבטחה, תוך הדגשת החשיבות של הלקוחות על פרטיות הנתונים שלהם.

עבור עסקים, הבטחת מערכות ונתונים נשמרים מאובטח יכול להיות אתגר גדול. הדרך היחידה להתמודד עם האתגר היא באמצעות הגנה רחבה.


מגוון של פתרונות אבאחת מידע נדרשים כדי להבטיח מערכות ונתונים, לחסום אירועי אבטחת מידע ולמנוע הפרות נתונים.

המקום הטוב ביותר להתחיל הוא על ידי ביצוע הערכת סיכונים כדי להדגיש את כל הסיכונים הפוטנציאליים למערכות של העסק. שקול את כל הדרכים האפשריים להתקפה, להעריך את הסיכון של כל אחת מהן, ולפתח תוכנית לניהול סיכונים כדי לטפל בסיכונים אלה, תוך התייחסות לתחומי הסיכון הגבוהים ביותר.

בעוד שחברות רבות מיישמות מגוון רחב של פתרונות אבטחה לרשת ולדואר אלקטרוני, תחום אחד של אבטחה שלעתים קרובות מתעלמים ממנו הוא רשת ה- WiFi, למרות ש- WiFi מהווה סיכון משמעותי, לא רק לעסקים אלא גם ללקוחות המורשים להתחבר רשת WiFi.


חלק מהטבות האבטחה החשובות של סינון WiFi מפורטות בסעיף שלהלן.

יתרונות של סינון WiFi לעסקים

יש הרבה יתרונות בסינון WiFi עבור עסקים. יישום מסנן WiFi לא רק לשפר את האבטחה עבור העסק ולקוחותיו, זה יכול גם לעזור לשפר את הפרודוקטיביות של כוח העבודה. חלק מן היתרונות החשובים ביותר אבטחה WiFi מפורטים להלן:

לחסום תוכנות זדוניות ו - Ransomware

אחד היתרונות החשובים ביותר של סינון אבטחה עבור עסקים הוא הגנה מפני תוכנות זדוניות תוכנות Ransomware. תוכנה זדונית מאפשרת להאקרים לגנוב נתוני לקוחות, קניין רוחני ולקבל אישורים לבזבוז בחשבונות בנק של חברות.


זיהומים תוכנות זדוניות יכול להוכיח יקר מאוד כדי לפתור התקפות ransomware יכול להביא עסקים לחריקת עצירה. מסנן WiFi מסייע לשפר את האבטחה על ידי חסימת גישה לאתרים המקינים ערכות מנצלות ומניעת הורדות של תוכנות זדוניות על ידי נהיגה.


מנע ממשתמשי WiFi ביקור באתרי פישינג

פישינג מהווה סיכון גדול לכל העסקים. בעוד שרוב התקפות ההתחזות מתחילות בדוא"ל, הן מקשרות תמיד לאתרים שמספקים אישורי כניסה. מסנן WiFi מבטיח שהעובדים והמשתמשים האורחים לא יוכלו לגשת לאתרים שידוע כי הם משמשים לדיוג.

לעסקים יש אחריות להבטיח שלא ניתן להשתמש ברשתות ה- WiFi שלהם כדי לגשת לתוכן בלתי חוקי כגון פורנוגרפיית ילדים או לבצע הורדות של קבצים המפר זכויות יוצרים. בנוסף על הפוטנציאל של פעולות אלה כדי להוביל לבעיות משפטיות עבור מעסיקים, אלה פעילויות מקוונות בלתי חוקיים להגדיל את הסיכון של זיהום תוכנה זדונית.

מנע ממשתמשים גישה לאתרים בלתי הולמים

על עסקים לנקוט צעדים כדי למנוע מעובדים ומשתמשי WiFi אורחים לגשת לאתרים לא הולמים - אתרים שאין להם מטרה לעבודה ואלו העלולים לגרום לעבירה על אנשים אחרים - תוכן למבוגרים למשל. שימוש לא הולם באינטרנט הוא ניקיון מרכזי של פרודוקטיביות ומציב סיכון אבטחה.

יתרונות חשובים אחרים של סינון WiFi

כל החברות צריכות לנקוט בצעדים לצמצום האחריות המשפטית וגישה לאינטרנט לעובדים היא תחום אחד שבו חברות יכולות להיתקל בבעיות משפטיות.


תוכן אינטרנט זה נראה מצחיק כמה עובדים יכול להיות פוגע מאוד לאחרים ולהוביל ליצירת סביבת עבודה עוינת בעקבות פעולה משפטית על ידי העובדים.


כל חברה שלא מצליחה לחסום פעילויות מקוונות בלתי חוקיות, כגון הורדות המפרות זכויות יוצרים, יכולה להיות אחראית באופן עקיף לפעולות משתמשי ה- WiFi שלה.

עסקים יכולים להשתמש במסנן WiFi כדי לשלוט בשימוש ברוחב פס. על ידי חסימת גישה לפעילויות כבדות רוחב פס כגון הזרמת וידאו בשעות עמוסות, העסק יכול להבטיח שכל המשתמשים יוכלו ליהנות מהירויות אינטרנט מהירות.


ענן WebTitan עבור סינון WiFi

השגת היתרונות הנ"ל באמצעות סינון אבטחה מבוסס WiFi הינה קלה עם פתרון סינון WiFi חדשני של - WebTitan Cloud. WebTitan עבור WiFi קל ליישם, פשוט לשימוש, ללא מאמץ כדי לשמור. WebTitan Cloud עבור WiFi מאפשר לעסקים לשלוט בקפידה בגישה לאינטרנט, להפחית סיכונים, לבצע רווחי פרודוקטיביות חשובים ולשפר את מצב האבטחה שלהם. WebTitan Cloud עבור WiFi יכול להיות מיושם בתוך דקות, לא דורש רכישות חומרה לא צריך הורדות תוכנה. ממשק משתמש אינטואיטיבי ניתן לגשת מכל מקום עם חיבור לאינטרנט ואין צורך במיומנות טכנית כדי להגדיר ולתחזק את הפתרון. WebTitan Cloud עבור WiFi מאפשר לעסק בכל הגדלים להשיג את היתרונות של סינון WiFi עם איטיות במהירויות האינטרנט. היתרונות של המערכת כוללים - חסימת גישה לדפי אינטרנט שמארחים תוכנה זדונית, חסימת ransomware, תוכנות זדוניות, וירוסים, הורדות botnet, למנוע מעובדים ואורחים גישה לאתרי התחזות.

 

בנוסף, אין צורך בעדכוני משתמש או תיקונים, המערכת בודקת את כל תעבורת האינטרנט, כולל תוכן מוצפן, ניתן להפיק דוחות כדי להראות אילו עובדים מנסים לעקוף את פקדי הסינון, ניתן ליצור מדיניות עבור משתמשים, מחלקות או מיקומים שונים, ניתן להגדיר פקדי סינון שונים עבור עובדים ומשתמשי WiFi אורחים.

לקבלת מידע נוסף על WebTitan Cloud עבור WiFi, פרטים על תמחור, להזמין דמו של המוצר, או כדי להירשם לניסיון חינם 14 יום של הפתרון המלא, פנה לצוות אופק טכנולוגיות היום.

Comentarios


bottom of page