top of page
חיפוש

חידושים בשירות אופיס 365 - אוגוסט 2018

העדכונים החדשים של אוגוסט 2018 כוללים כמה עדכונים מועיליםעבור משתמשי Microsoft Office 365. הבה נבחן מקרוב את העדכונים החדשים.

מיקרוסופט השיקה את אפליקציית לוח הציור שלהם ב- Windows 10, המספקת למשתמשים את היכולת קולקטיבית ולשתף הרעיונות והתכנים שלהם.

חלק מהתכונות של הלוח כוללות את היכולת לצייר, לכתוב, להוסיף תמונות וליצור פתקים דביקים וירטואליים. חברי הצוות יכולים להשתמש בעט, במסך מגע ו / או במקלדת כדי לשתף רעיונות. והצוות שלך לא צריך להיות באותו חדר. הם יכולים לעבוד מהתקנים שלהם וממקומות שונים ברחבי העולם.

כמו עם כל 365 יישומים אחרים, הפעלות לוח Whiteboard נשמרים באופן שגרתי לענן עם טכנולוגיה מתרחבת כי לעולם לא אוזל.האפליקציה הורדה חינם ב- Microsoft Store לאחר כניסה לחשבון Microsoft או לחשבון Office 365.

בחודש יולי, צוות OneDrive הודיע ​​כי הם השיקו מרכז OneDrive חדש וקל יותר לשימוש. תכונה אחת חדשה ומעודכנת היא אפשרות לשמירה על חיי הסוללה במכשירי Windows . כעת, לקוח שולחן העבודה OneDrive ישהה ​​באופן אינסטינקטיבי כאשר הוא מזהה מכשיר עובר למצב "חיסכון בסוללות". אם אתה עדיין רוצה לסנכרן, זה ייתן לך את האפשרות "סנכרן בכל זאת." אם אתה מאפשר סינכרון להישאר מושהה, OneDrive יהיה אוטומטי לחדש את הסנכרון כאשר הוא מוצא כי המכשיר כבר לא במצב "שומר הסוללה".

שירות MyAnalytics היא קבוצה מותאמת של ערכים הנותנת לך את היכולת לבנות עדכונים שינצלו את הזמן שלך בצורה חכמה יותר. השירות נותן תובנות כיצד אתה מבלה את הזמן שלך ומציעה הצעות לעבוד מהר יותר וחכם יותר.

עכשיו מיקרוסופט מציעה תכונה חדשה בשם MyAnalytics Nudges. תכונה חדשה זו מגישה טיפים עקיבים ומבוססי נתונים כאשר אתה משתמש ב- Office 365. לדוגמה, כאשר אתה מקבל הזמנות לפגישות חדשות ביומן שלך, דחיית MyAnalytics תעניק לך תזכורת לחסימת זמן העבודה שלך לפני שתאשר את הזמנת הפגישה. תוכל לראות את בלוקי הזמן הקיימים ביומן שלך ולהזמין זמן לפגישה מבלי לצאת מתיבת הדואר הנכנס שלך.

הדחיפות של MyAnalytics מוצעות כעת בתצוגה המקדימה ללקוחות המשתמשים הן ב- Workplace Analytics והן ב- MyAnalytics. כמו את kinks לקבל הסתדר, Nudges יהיה זמין בשלבים כמו הקיץ מתקדמת ללקוחות ארגוניים ב- Outlook.

עבור אלה שצריכים לעבוד כאשר אין להם גישה ישירה למחשב שולחני או נייד. שירות Microsoft Kaizala היא אפליקציה חדשה לנייד שמדברת לצרכים אלה. באמצעות מכשיר iPhone או אנדרואיד, אתה יכול לתקשר ולקבל עבודה עם Kaizala. הוא מספק כלים מוכנים עבורך כאשר אתה נמצא בשטח ומאפשר למשרד הראשי לתת לך עדכונים, לשלוח משוב, ולשוחח.

שירות Power BI

שירות Power BI מאפשר לך לשתף פעולה בקלות עם שותפיך ושותפיך על ידי הכרזה על שיתוף דוחות בשירות Power BI. צוות Power BI ב- Microsoft יצר עבורך דרך קלה לשתף דוחות עם מסננים ופרוסות שהוחלו. עד לעדכון החדש הזה, יהיה עליך לצלם צילום מסך או לתאר בקפידה את הצעדים שביצעת כדי לבנות את הדוח. היום, אתה רק צריך לבדוק את "שתף עם מסננים הנוכחי ופרוסות" התיבה, וכולם יראו את הדו"ח עם מסננים שלך פרוסות מוחל.

דוחות BI Power משותפים באמצעות דוא"ל שמוסיף כתובת אתר לדוח. כאשר אתה שולח את הדוח בדוא"ל, רק הורה לנמענים לסמן את כתובת האתר והדוח המקושר ישמור את המסננים והפריסות כדי להציג את הדוח בדיוק כפי שיצרת אותו.

מיקרוסופט מוסיפה יכולות אירוע חי ל- Microsoft Stream, Microsoft Teams ו- Yammer. משמעות הדבר היא כי הלקוחות יוכלו כעת לייצר אירועים חיים באיכות טובה יותר. בין אם אתה יוצר אירוע גדול של חברה, עדכון מוביל או שיחת צוות, תוכל ליהנות מהצורך להביא אנשים לאירוע חי.

אירועי Live יספקו לך הזדמנות לתקשר ביעילות עדכונים לקבוצה קטנה או גדולה באמצעות כל מכשיר. השימוש ב- Microsoft Stream כדי לספק אירועים באיכות סטודיו שניתן לצפות בהם ב- Microsoft Stream, Microsoft Teams או Yammer, יקטין גם את הבלבול.


כמו כן, אינטליגנציה מלאכותית (AI) תהיה זמינה בקרוב בזרם של מיקרוסופט, כולל:

  • תוכנת זיהוי פנים שמזהה מי מדבר

  • דיבור לטקסט וכיתובים סגורים להיות יותר מכלולים

  • חיפוש תמליל timecodes עבור במהירות למצוא חלקים חשובים של וידאו

שירות Analytics במקום העבודה מכיר בדפוסי שיתוף פעולה שיש להם השפעה על הפרודוקטיביות, האפקטיביות והמעורבות של העסק.

לוחות המחוונים החדשים המתמקדים בצוות ב- Workplace Analytics יעזרו לחברה:

  • לאתר אתגרים היחסים כגון פגישות רבות מדי או יותר מדי שעות נוספות

  • תן צוותים רעיונות כיצד להיות יעיל יותר באמצעות תובנות יעילות ותוכניות פעולה

  • למדוד ולעקוב אחר מטרות ההתקדמות של החברה לאורך זמן על ידי ניתוח המטרות שלהם ואת היעילות שלהם לעמוד ביעדים שנקבעו

Comments


bottom of page