חיפוש

יבמ וסאפ פרסמו את התוצאות הכספיות שלהם

יבמ פרסה את התוצאות הכספיות שלה עם רבעון שלישי ברציפות של צמיחה - עם עליה של 20% בהכנסות הענן שלה, שמהווה כיום כמעט רבע מסך ההכנסות של החברה.

החברה רשמה הכנסות של 20 מיליארד דולר ברבעון האחרון, לעומת 19.3 מיליארד דולר בתקופה המקבילה אשתקד, עם הכנסות של 6 חודשים בסך 39.1 מיליארד דולר, לעומת 37.4 מיליארד דולר בשנה הקודמת.

לצד ענן - שהגיע להכנסות של 18.5 מיליארד דולר ב -12 החודשים האחרונים - ציינה IBM את AI, את Analytics, blockchain ואת האבטחה כחוזקות מפתח למערכת האקולוגית שלה. 

בינתיים, חברת סאפ פרסמה הכנסות ענן ותוכנה של 4.94 מיליארד דולר ברבעון השני. כעת, החברה מצפה לנקודת שיא של 8.7 מיליארד אירו. המנכ"ל ביל מק'דרמוט אומר כי החברה מציגה "אסטרטגיה ברורה", וכי העלאת התחזיות מראה כי "גל חדש של צמיחה כבר השתחרר".

"הדור הרביעי של יישומים ארגוניים נקטה צעד גדול נוסף קדימה עם [בזיכרון Suite] C / 4 HANA. יחד עם S / 4 HANA, לקוחות SAP סוף סוף מסוגלים למקד את כל העסק שלהם על מתן חוויה מותאמת אישית ללקוחות שלהם". החברה ציינה את השקת ה- Digital Manufacturing Cloud של SAP, המסייעת לספקי ייצור לפרוס את ענפי התעשייה 4.0 בענן.