top of page
חיפוש

מדוע פתרון סייבר מבוסס סינון DNS הינו חיוני עבור ספקי שירות

לקוחות מעריכים את ספקי השירות שלהם כמישהו שיכול להציע להם ערך נוסף. עבור לקוחות, נזק למוניטין בעקבות פריצה לנתונים יכול להוביל לירידה במחיר המניה, נתח שוק ולעתים קרובות לסגירתו של העסק. מחקר שנערך על ידי National Cyber Security Alliance מצא ש:


• כמעט 50 אחוזים מהארגונים הקטנים והבינוניים ברחבי העולם חוו התקפת סייבר.

• יותר מ -70% מההתקפות מכוונות לעסקים קטנים (לא כולן מצליחות).

• עד 60 אחוז מהעסקים קטנים ובינוניים שנפרצו יסגרו את העסק אחרי אחרי שישה חודשים.


להיות בעסקי השירותים המנוהלים אומר שאתה בעסקי הסייבר. אין דבר חשוב יותר מאשר להגן על המשתמשים, ההתקנים, הקבצים והתשתיות של הלקוחות שלך מפני התקפות זדוניות. יתר על כן, דבר לא יכול להזיק למותג ולמוניטין יותר ממצב שבו אחד או יותר מהלקוחות שלך נופלים קורבן למתקפת ransomware או גניבת נתונים.


האבטחה של הלקוחות שלך והמוניטין של המותג שלך הולכים יד ביד. זו הסיבה שאתה צריך להציע פתרון אבטחה מתקדם ללקוחות שלך שמגן עליהם מפני כל סוגי ההתקפות בכל החזיתות.


התפקיד של 'סינון DNS' בפתרון האבטחה


אין דוגמה טובה יותר של כלי אבטחה שמגן הן על הרשת והן על החברה מאשר סינון אינטרנט. בעלי עסקים המספקים שירותי אינטרנט לעובדים וללקוחות שלהם חייבים לטפל בעיות הנובעות מעובדים המגיעים לתוכן לא הולם אינטרנט או מפרים חוקים כלשהם. לעומת זאת, ה- IT חייב להבטיח שהרשת הארגונית כולל רשת ה- Wi-Fi תהיה מאובטחת, ואבטחת רשת מציבה אתגר משמעותי.


סינון DNS סחף את תעשיית סינון האינטרנט המסורתי בסערה בשל מהירות מוגברת ויעילות בהגנה על משתמשים מפני התקפות מבוססות אינטרנט ותוכן פוגע או בלתי הולם. סינון אינטרנט רגיל חוסם גישה לאתרים בהתבסס על כתובת האתר. סינון DNS חוסם גישה לאתרים שנפרצו בעזרת סריקה בזמן אמת של רשת האינטרנט, כלומר הגישה לאתר האינטרנט נחסמת לפני שניתן לגשת אל קוד HTML כלשהו. סינון זה מבטל קוד זדוני ואיומים במקור ומשפר את חווית המשתמש הכוללת, ולכן היתרונות של סינון DNS על זה של סינון אתרים המסורתי בהיבט האבטחה והמהירות.


עם סינון DNS פעיל, במקום ששרת ה- DNS מחזיר את כתובת ה- IP של האתר קיים, הבקשה תהיה כפופה לבקרות מסוימות. אם דף אינטרנט או כתובת IP מסוימים ידועים כזדוניים, הבקשה לגישה לאתר תהיה חסומה. במקום להתחבר לאתר אינטרנט, המשתמש יופנה לכתובת IP מקומית שתציג דף חסימה המסביר למשתמש שלא ניתן לגשת לאתר. שירות זה שומר רשימה שחורה של דפי אינטרנט זדוניים / כתובות IP. אם האתר ידוע כזדוני, הגישה לאתר תחסם.


סינון DNS כחלק מאסטרטגיית אבטחה מרובת שכבות


בעוד שחומת אש חיונית כדי לספק פתרון אבטחה בסיסי בטוח עבור הלקוחות שלך, הפגיעויות הגדולות ביותר עבורם כרוכה בפעילויות אינטרנט כגון גלישה ודוא"ל. מסנן DNS המבוסס על ענן יכול להגן על המשתמשים ועל המכשירים הארגוניים שלהם ומספק כיסוי של 360 מעלות לארגון. פתרון סינון DNS מבוסס ענן אינו דורש יישומי חומרה או תוכנה בצד הלקוח. הפריסה של הפתרון קלה ומהירה. כל שעליך לעשות הוא להפנות שאילתות DNS עבור התקני הלקוח שלך לשרתים של הספק והם מוגנים, ללא צורך בהכשרה מיוחדת מצידך. כפתרון מבוסס ענן, אין דאגות לגבי האופן שבו הוא משתלב בפתרונות אבטחת מידע קיימים.


עליך לבחור בפתרון המאפשר לך לנהל באופן גרפי פעילות אינטרנט באמצעות שיטות סינון נוספות, כולל כתובות אתרים ו- SURBL, קטגוריות אינטרנט ומילות מפתח. בנוסף, פתרונות סינון DNS מודרניים כוללים סינון תוכנות זדוניות מוטבעות, אשר סורקות את כל תעבורת האינטרנט עבור לתוכנות Ransomware, תוכנות זדוניות וסוגים אחרים של קוד זדוני מוטבע. זה חשוב במיוחד כדי להגן מפני אתרים שנפרצו לאחרונה.


בחר פתרון שמוסיף ערך למותג שלך


הקפד לבחור פתרון סינון גלישה שמאפשר לך לבצע rebrand. לא כל חברות הסינון יוצאות מגדרן כדי לבנות פתרון ייעודי עבור ספקי שירות. ודא שאתה בוחר בחברת סינון שמחויבת להציע לך פתרון טכנולוגי מתאים וחבילות תמחור שנוצרו במיוחד עבור ספקי שירות עם התחשבות בשולי הרווח שלהם.


יישום של סינון אינטרנט DNS עבור ספקי שירות מנוהלים אינו קשה להפעלה ואינו דורש זמן רב לניהול. WebTitan נותנת לספקי שירות את הזדמנות להוסיף זרם הכנסות חדש, להגדיל את ההוצאות של הלקוח ולהרחיב את המעגל של המוצרים שלהם למשוך עסקים חדשים.


כדי לברר פרטים נוספים על האופן שבו אנו פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם ספקי שירות מנוהלים כדי לענות על הדרישות של שוק ה- SMB, שוחח עם צוות המכירות שלנו.


Comments


bottom of page