top of page
חיפוש

10 טיפים בנושא אבטחת מידע לעסקים קטנים

עודכן: 11 בפבר׳ 2021


אבטחת מידע לעסקים קטנים
אבטחת מידע לעסקים קטנים

האקרים מתמקדים יותר ויותר בעסקים קטנים. אלה 10 עצות cybersecurity עבור עסקים קטנים ניתן ליישם כדי לשפר את האבטחת מידע לעסקים, למנוע cyberattacks מוצלח, ולמנוע הפרות נתונים יקר. רבים מבעלי עסקים קטנים misguidedly לחשוב כי החברה שלהם היא קטנה מדי כדי להיות יעד האקרים אבל cyberattacks על עסקים קטנים שכיחים והם הולכים וגדלים. התקפה מוצלחת על חברת Fortune 500 עשויה להיות רווחית הרבה יותר עבור האקר, אבל גם הרבה יותר קשה. עסקים קטנים הם מטרות קל יחסית והתקפות יכול להיות רווחי מאוד. בעלי עסקים קטנים לא יכולים להרשות לעצמם לקחת cybersecurity קל. התקפת סייבר מוצלחת עלולה להיות קטסטרופלית. עם זאת בחשבון, יש לנו הידור 10 עצות cybersecurity עבור אבטחת מידע לעסקים קטנים שיכולים בקלות להיות מיושם כדי לשפר את האבטחה.

ליישם חומת אש חזקה

חומת אש היא פתרון cybersecurity שיושב בין רשת עסקית קטנה לבין העולם החיצוני ומונע מאנשים בלתי מורשים לקבל גישה לרשת ונתונים מאוחסנים. לא כל חומות האש נוצרות שוות. השקעה נוספת בדור הבא של חומת האש היא כסף שהוצא. אל תשכח גם להגן על העובדים המרוחקים. ודא כי הם מוגנים גם על ידי חומת אש.

צור ואכוף את מדיניות הסיסמאות

עליך ליישם מדיניות סיסמה הדורשת מכל המשתמשים להגדיר סיסמאות חזקות ומאובטחות. יש להשתמש בסיסמה חזקה וייחודית לכל המערכות. הסיסמאות צריכות לכלול כותרות, אותיות גדולות, מספר ותו מיוחד, והן צריכות לכלול לפחות 10 ספרות. למד את העובדים כיצד ליצור סיסמאות מאובטחות ולאכוף את מדיניות הסיסמאות שלך. שקול להשתמש במנהל סיסמאות כך סיסמאות לא צריך לזכור. התייעץ עם NIST לקבלת הוראות הסיסמה האחרונות.

הדרכה בנושא מודעות אבטחת מידע לעסקים

ודא שאתה מספק את כוח העבודה עם הכשרה מודעת אבטחה קבוע. זוהי הדרך היחידה שבה ניתן ליצור תרבות של cybersecurity. הקפד לכסות את עקרונות האבטחה, שימוש בטוח באינטרנט, כיצד לטפל בנתונים רגישים, יצירת סיסמאות ואבטחת התקנים ניידים. אתה צריך לספק הדרכה כדי לעזור לעובדים להימנע פישינג התקפות ולשקול התחזות תרגילי סימולציה כדי לבדוק את האפקטיביות של תוכנית האימון שלך.

אימות רב פקטורים

האימות הרב-גורמי כולל שימוש בסיסמה ושיטת אימות אחת לפחות. אם פרטי הכניסה מתחלפים, נדרש גורם נוסף כדי לקבל גישה לחשבון או לרשת, כגון הודעת SMS לטלפון חכם של משתמש.


גיבויים

זה חיוני להפעיל מדיניות גיבוי טובה. במקרה של אסון, כגון התקפה ransomware, אתה צריך להיות מסוגל לשחזר נתונים קריטיים. גיבויים חייב להיות גם נבדק כדי לוודא קבצים ניתן לשחזר. אל תמתין עד אסון שביתות כדי לבדוק אם הנתונים ניתן לשחזר. אסטרטגיה טובה היא הגישה 3-2-1. שלושה עותקי גיבוי, בשני סוגי מדיה שונים, כאשר עותק אחד מאוחסן באופן מאובטח מחוץ לאתר.

עדכוני תוכנה וקושחה

פגיעויות נמצאות באופן קבוע בתוכנות מחשב. תיקונים משוחררים כדי לתקן פגיעויות אלה, כולל אלה שנוצלו באופן פעיל. ודא טלאים מוחלים מיד, התוכנה נשמרת 100% מעודכן, ואת הקושחה העדכנית ביותר הותקנה. ליישם עדכונים אוטומטיים במידת האפשר וליצור לוח זמנים עבור עדכונים אם הם צריכים להתבצע באופן ידני. פילוח רשת - זהו תרגול סטנדרטי הטוב ביותר לפלח רשתות ולפצל אותן לרשתות משנה. לא רק זה יהיה לשפר את האבטחה זה יכול גם לשפר את הביצועים. על ידי מניעת גישה בין מגזרים, אם חלק אחד של הרשת נפגע, לתוקף לא תהיה גישה לכל המערכות והנתונים. כמו כן, הקפד להגביל את הגישה לנתונים רגישים ולהגביל את השימוש באישורי מנהל המערכת. החל את הכלל של הזכות לפחות. אל תתנו לעובדים גישה לנתונים, לרשתות ולתוכנה שהם אינם זקוקים להם עבור משימות יום-יומיות.

יישום מסנן דואר זבל

ניתן לטעון כי האיום הקיברנטי הגדול ביותר שעומד בפני עסקים קטנים הוא התחזות. הודעת אימייל התחזות אחת עלולה לאפשר לתוקף לעקוף את ההגנות היקפיות שלך ולקבל אישורי כניסה או להתקין תוכנות זדוניות. מסנן מתקדם של ספאם יאפשר לך לשפר את הפרודוקטיביות על ידי חסימת הודעות דוא"ל לא-זדוניות של דואר זבל ולמנוע שליחת הודעות דוא"ל של התחזות לתיבות דואר נכנס.

רשתות Wi-Fi מאובטחות

אם יש לך רשת אלחוטית במקום העבודה שלך זה צריך להיות מוגן. ודא שהוא מאובטח, הנתונים מוצפנים, וכי הוא מוסתר ואינו משדר את ה- SSID שלו. השתמש ב- WPA2 להצפנה (או WPA3 במידת האפשר). שנה סיסמאות ברירת מחדל וודא שלא ניתן לגשת לנתב האלחוטי שלך מחוץ לרשת.

שקול ליישם מסנן אינטרנט

מסנן אינטרנט מספק הגנה מפני התקפות מבוססות-אינטרנט על-ידי מניעת עובדים מביקור באתרי דיוג ובאתרים המארחים תוכנות זדוניות. מסנן אינטרנט מבוסס DNS יכול להגן על רשתות קוויות ואלחוטיות ואפילו על עובדים מרוחקים. זה יהיה לחסום הורדות תוכנה זדונית ולמנוע ממשתמשים גישה לאתרים מסוכנים ואלו שאינם משרתים מטרה עבודה ובכך לשפר את הפרודוקטיביות.

Commenti


bottom of page