top of page
חיפוש

הגנה על המותג של העסק שלך באמצעות סינון WiFi

עודכן: 4 באוג׳ 2020

במאמר זה אנו מסבירים את החשיבות של סינון WiFi והגנה על המותג. זה יכול לקחת שנים של עבודה קשה עבור עסקים לפתח אמון cמותג שלהם. אמון זה יכול להיאבד בקלות אם הלקוחות אינם מוגנים תוך חיבור לרשתות WiFi עסקיים יכולים להיפגע או להפסיד כסף.


אם האמון אבוד יכול לקחת שנים לשחזר אותו. אמון הוא אבן הפינה של כל המותגים מוצלחים, אבל זה לא משהו שניתן לפתח לילה.


פיתוח אמון במותג לוקח כמות יוצאת דופן של זמן וכסף, אבל ברגע שהוקמו, חברות יהיה מתוגמל על ידי נאמנות הלקוחות.

בעוד קשה להרוויח את האמון של הלקוחות, זה בהחלט לא קשר להפסיד אותו. אחת הדרכים הקלות ביותר עבור הצרכנים לאבד אמון במותג הוא באמצעות אירוע אבטחת מידע המוביל לגניבת נתונים אם הנתונים האישיים של הלקוחות נחשפים או נגנבים, הלקוחות יאבדו את האמון למותג, ועשויים לקחת את עסקיהם במקום אחר.

מחקר שנערך בשנת 2017 על ידי Gemalto גילה כי 70% מהלקוחות יפסיקו לעשות עסקים עם חברה שלא הצליחה להגן על הנתונים האישיים שלהם וסבלה מפריצת נתונים.


החזרת אמון הלקוחות לאחר הפרת נתונים עשויה להימשך שנים. הגנה על נתוני הלקוחות ולכן חיוני אם העסק הוא להצליח ולהמשיך ליהנות מהצלחה.


אבטחת המותג של העסק באמצעות אבטחת רשת ה-Wifi.


היבט אחד של אבטחה שמתעלמים ממנו לעיתים קרובות היא הגנה על לקוחות אשר מתחברים לרשתות Wi-Fi. עסקים רבים מציעים גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי ללקוחות שלהם עדיין לא מצליחים ליישם את השליטה על מה הלקוחות יכולים לעשות בזמן שהם מחוברים לרשת.

כתוצאה מכך, לקוחות עלולים להיחשף לתוכנות זדוניות, למתקפות פישינג ולתוכן מזיק אחר.


עסקים הטוענים שהם ידידותיים למשפחה לעתים קרובות לא תמיד מסננים את האינטרנט ולא חוסמים את הגישה למבוגרים ולתוכן אינטרנט אחר שאינו מתאים לגיל.


רק ​​לאחרונה מקדונלדס החלה לסנן תכנים ברשתות -הWiFi שלה כדי להגן על הלקוחות. Starbucks גם הסכימה ליישם מסנני WiFi לחסום פורנו בשנה הבאה.

כיצד קשורות סינון ה- Wi-Fi והגנת המותג?


תאר לעצמך שמישהו משתמש ברשת ה- WiFi שלך כדי לגשת לפורנוגרפיה וילד רואה את המסך שלהם? או הורה מוצא את הילד שלהם כבר צופה תוכן למבוגרים ברשת ה- Wi-Fi של המותג?


רק אדם אחד שהתלונן באמצעות רשת מדיה חברתית עבור על המקרה מספיק כדי הפוך את התקרית לויראלית והמוניטין של החברה עלולו להיות מוכתם. כנ"ל לגבי זיהום תוכנה זדונית כתוצאה מכישלון של המותג ליישם הגנה נגד תוכנות זדוניות שולטת ברשתות WiFi שלו.

יישום מסנן WiFi עבור סינון אתרים באינטרנט מראה ללקוחות שאתה עושה כל שביכולתך כדי להגן עליהם מפני איומים מקוונים ותוכן מזיק. אבטחה WiFi ולכן חשוב להגנת המותג.


היו גם מקרים שעסקים איבדו באופן זמני גישה לאינטרנט על פעילות אינטרנט בעקבות פעילות בלתי חוקית - עובדים אשר השתמשו ברשת WiFi החברה לעסוק בפעילויות בלתי חוקיות כגון הורדת תוכן פיראטי.


ספקי שירותי אינטרנט יכולים לסיים את הגישה לאינטרנט אם התלונות מתקבלות ואובדן גישה לאינטרנט עלול לפגוע בעסק.


פעולה משפטית יכולה גם לנקוט על ידי בעל זכויות היוצרים נגד העסק.


ענן WebTitan עבור WiFi: הדרך הקלה לאבטחת רשתות Wi-Fi TitanHQ כבר הגנה על SMBs מפני איומים הקיברנטי במשך יותר מ -20 שנה, הרחיבה את תיק הפתרונות שלה כדי לכסות אבטחה WiFi פתרונות להגנה על המותג. TitanHQ פיתחה את WebTitan Cloud עבור רשתות WiFi כדי להקל על עסקים כדי לאבטח את הרשתות הללו ולאפשר ל- MSPs להציע סינון WiFi עבור הלקוחות שלהם. שירות WebTitan Cloud עבור WiFi הוא פתרון ענן מהיר וקל ליישום ואינו דורש רכישת חומרה או התקנת תוכנה. הפתרון חוסם הורדות של תוכנות זדוניות, גישה לאתרים זדוניים, מאפשר לעסקים לשלוט בקפידה על התוכן שניתן לגשת אליו דרך רשתות ה- Wi-Fi שלהם ומצמצם את השימוש ברוחב פס של משתמשים ועובדים. בקיצור, WebTitan Cloud עבור WiFi מאפשר לעסקים ליצור סביבה בטוחה כדי לגשת לאינטרנט.

כדי לברר פרטים נוספים על WebTitan Cloud עבור WiFi, כולל פרטים על תמחור, צור קשר עם אופק טכנולוגיות היום. כל העסקים יכולים להזמין דמו של המוצר ולנסות אותו ל-14 יום ללא עלות על מנת להתרשם מרמת ההגנה של המערכת בסביבה שלהם.


Comments


bottom of page